Alternatywne rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców

Najpopularniejszymi dzisiaj formami pożyczania pieniędzy czy finalizowania różnego rodzaju transakcji w przypadku firm są kredyty oraz leasingi bankowe, które jednak w ostatecznym rozrachunku są opcjami raczej drogimi. Dzisiaj na rynku finansowym istnieje jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie, które bez wzglądu na branżę posiada coraz większą ilość zwolenników. Alternatywą, jaką mamy tutaj na myśli, są pożyczki dla firm.

Kto udziela takich pożyczek?

Pożyczki dla podmiotów gospodarczych są stosunkowo świeżym produktem, wprowadzonym jedynie przez kilka firm w Polsce. Najlepszą, ponieważ pionierską firmą tego typu jest Aasa Polska, nasz rodzimy oddział skandynawskiej firmy finansowej. Jest to laureat nagrody Loan Magazine Awards 2016 w kategorii „Biznesowa Pożyczka Roku”. Pokonując wielu konkurentów pokazała, że na rynku pożyczkowym zdecydowanie nie ma sobie równych.

Dlaczego takie rozwiązania są wart uwagi przedsiębiorców?

Przede wszystkim jest to na rynku finansowym produkt zupełnie innowacyjny oraz właśnie dlatego – wyjątkowy. Klienci biznesowi do tej pory mieli możliwość ubiegania się jedynie o kredyt lub leasing na konkretny cel – w tym przypadku kwota w wysokości między 1000 a 10000 zł może zostać przeznaczona na zupełnie dowolny cel. Udzielana jest na bardzo korzystnych i przede wszystkim bardzo jasnych zasadach, dlatego nawet młody, dopiero startujący na rynku przedsiębiorca jest w stanie wszystko dokładnie sobie wyliczyć.

2 komentarze

  • Robert

    Chociaż dotychczas nie słyszałem w ogóle o czymś takim, to brzmi to bardo sensownie.

  • Karolina

    Uważam, że takie rozwiązania są nam bardziej niż tylko potrzebne – są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *