Najlepsze opcje dla młodych firm

Zakładanie własnej działalności gospodarczej wiąże się zwykle z ogromnymi kosztami, jakie generowane są na samym początku powstania firmy. Należy przecież pozałatwiać wszystkie dokumenty, dokonać odpowiednich płatności, opłacić biuro oraz wszystkie niezbędne materiały i urządzenia, jakie będą nam potrzebne na starcie naszego przedsiębiorstwa. Dla tych, którym na ten start brakuje, a nie kwalifikują się do otrzymania dotacji unijnych, jeszcze do niedawna trudno było znaleźć odpowiednią alternatywę. Dzisiaj jest inaczej.

Skąd wziąć pieniądze?

Na rynku finansowym już jakiś czas temu pojawił się zupełnie nowy, innowacyjny produkt, jakim są pożyczki dla firm i który zbiera nie tylko doskonałe opinie klientów, ale również coraz większą ilość zainteresowanych produktem firm. Jest to jedna z niewielu form finansowania, która nie wyklucza nowo otwartych działalności – pożyczki udzielane są od pierwszego dnia istnienia firmy. Dodatkowo forma spłaty oraz wysokość rat jest bardzo elastyczna, a towarzyszące jej zasady są przyjazne oraz klarowne.

Na jakich zasadach odbywa się pożyczka?

Pożyczka zakłada przede wszystkim wygodę i komfort dla starających się  o pieniądze firm, dlatego istnieje możliwość składania wniosków również przez Internet – wizyta w siedzibie czy oddziale zupełnie nie jest wymagana. Proces oceny zdolności kredytowej jest unikalny i wieloetapowy, z uwagi na co odmowy zdarzają się jedynie sporadycznie. Wysokość pożyczki może sięgnąć nawet 10000 zł.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *