Nowe instytucje, nowe możliwości

W Polsce w kwestii przedsiębiorców oraz rozwijania ich działalności gospodarczych dzieje się coraz więcej – i wszystkie te projekty zmierzają w zdecydowanie dobrą stronę. W przypadku finansowania dla firm nie trzeba korzystać dzisiaj już jedynie z Lessingów bądź kredytów oferowanych przez tradycyjne banki; dzisiaj pojawiła się jeszcze jedna, znakomita propozycja AasaDlaBiznesu.

Na czym polega innowacja?

Ta mająca skandynawskie korzenie, a istniejąca oraz działająca z powodzeniem na polskim rynku firma zaproponowała i wdrożyła na rynek pożyczkowy zupełnie nowy i nieco nieoczekiwany produkt, jakim są pożyczki przeznaczone dla przedsiębiorców oraz ich firm. Tego typu pożyczki zakładają przede wszystkim owocną współpracę między sobą a mający spore doświadczenie w sektorze finansowym właścicielami. Innowacyjność polega na kilku ważnych aspektach.

O jakich aspektach mowa?

Przede wszystkim pożyczki udzielane przez Aasa niewykluczaną świeżo powstałych firm, gdyż udzielane są od pierwszego dnia istnienia firmy. Założenia są bardzo proste – firma może jednorazowo pożyczyć od 1000 do 10000 złotych na rocznym procencie wynoszącym 10% wartości pożyczonej kwoty. Okres spłaty może wynieść od dwóch do pięciu lat w zależności od potrzeb, preferencji oraz możliwości finansowych firmy; do tego raty mogą byś ustalane bardzo elastycznie. Wniosek może zostać złożony zarówno w oddziale firmy, jak i przez Internet, ponieważ wszystkie dokumenty dostępne są całą dobę na stronie www.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *