Nowoczesne rozwiązana finansowe dla firm

Nie tylko nowe działalności gospodarcze zastanawiają się często, w jaki sposób poradzić sobie z brakiem pieniędzy na jakiś określony cel czy w związku z wdrażaniem w życie nowych projektów, mających zapewnić w przyszłości doskonałe osiągnięcia finansowe. Dzisiaj pojawiają się zupełnie nowe perspektywy, o których jeszcze kilka lat wstecz nie byłoby mowy. Pożyczka na firmę to oczywiście produkt, o którym tutaj mowa.

Skąd pomysł na takie przedsięwzięcie?

Pożyczki przede wszystkim kojarzą się nam zupełnie inaczej niż trwałe zobowiązania jak kredyt czy leasing, które brane są z jakiegoś konkretnego powodu i najczęściej dotyczą konkretnych sprzętów czy urządzeń lub wyposażenia firmy. Pożyczki są mniej inwazyjne i można przeznaczyć je w zasadzie na dowolny cel. Pionierem takich rozwiązań jest w Polsce rodzimy oddział skandynawskiej firmy Aasa.

Jakie korzyści płyną z tego dla właściciela?

Pożyczki tego typu oferowane są na bardzo jasnych warunkach oraz w oparciu o  bardzo atrakcyjne stawki. W rozrachunku rocznym wychodzi jedynie 10% wysokości pożyczonej kwoty oraz ze stałą prowizją. To nie wszystko – pożyczka firmowa zapewnia elastyczność nie tylko w spłatach zadłużenia, ale również w kwestii ustalania wysokości raty. Najkorzystniejsze warunki można otrzymać decydując się na 24-miesięczny okres spłaty. Wartość kwoty, jaką można pożyczyć, mieści się w zakresie między 1000 a 10000 złotych i może z niej skorzystać każda firma już od pierwszego dnia swojej działalności.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *