Otwierają się nowe możliwości dla firm

Firmom nie jest zbyt prosto egzystować na dzisiejszym rynku, szczególnie jeśli potrzebują znaleźć korzystną dla nich formę finansowania dla określonych celów. Jeszcze do niedawna jedyną opcją, jaka była możliwa w przypadku firmy, był kredyt lub leasing, każdy z nich obłożony wysokimi marżami, masą dokumentów, zaświadczeń oraz koniecznością posiadania dobrej historii kredytowej. Obecnie pojawia się zupełnie nowa możliwość w postaci pożyczek, sięgających nawet 10000 złotych.

O jakich pożyczkach mowa?

Pożyczka, jaka oferowana jest dzisiaj przedsiębiorcom przez Aasa Polska, to pożyczka na firmę, która udzielana  jest na możliwie najkorzystniejszych warunkach, jakie można sobie wyobrazić. Okres spłaty zawiera się między 24 a 60 miesiącami, przy czym najkorzystniejsze warunki występują przy pożyczkach krótkich czasowo. Spłata rat jest ustalana indywidualnie oraz ma spore możliwości dopasowania się do oczekiwań i potrzeb klienta. Co lepsze, pożyczka tego typu jest wsparciem startupów, ponieważ jest w stanie dać pieniądze działalnościom gospodarczym od pierwszego dnia ich egzystencji.

Dlaczego jeszcze warto z nich korzystać?

Pożyczki skierowane do przedsiębiorców już niedługo staną się jedną z najpopularniejszych form pozyskiwania stosunkowo niewielkich funduszy na określony cel. Co lepsze, koszt takiej pożyczki można rozliczać jako koszt działalności gospodarczej. Korzystanie z ofert Aasa jest bardzo proste oraz przyjemne, ponieważ wnioski o pożyczkę są dostępne dwadzieścia cztery godziny na dobę na stronie internetowej firmy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *