E-mail

Wykorzystaj na dowolny cel

Gdy zaczynasz. Kredyt na start firmy pomoże Ci w realizacji marzeń o własnym biznesie na początku jego rozwoju.

Gdy potrzebujesz stabilności. Kredyt obrotowy da Ci bezpieczeństwo i pewność, że niezależnie od czynników zewnętrznych utrzymasz płynność finansową.

Gdy chcesz się rozwijać. Kredyt inwestycyjny lub hipoteczny dla firm umożliwią Ci realizację najśmielszych planów podboju rynku.

Kto może skorzystać z oferty?

Zdolność kredytowa

Poinformowano Cię o braku zdolności kredytowej? Skontaktuj się z nami, by dokonać ponownej analizy Twoich możliwości.

Decyzje banku

Kolejny bank negatywnie rozpatrzył Twój wniosek o kredyt dla firm? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Historia kredytowa

Masz negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej? Nie martw się i wypełnij nasz wniosek lub po prostu napisz. Sprawdzimy wszelkie możliwe opcje.

Wpisy do rejestrów

Widniejesz w Bankowym Rejestrze Klientów Niesolidnych lub w Krajowym Rejestrze Dłużników? Nic straconego.

Szybkość

Zależy Ci na czasie? Chcesz szybko pozyskać środki na prowadzenie biznesu, inwestycję lub inny cel? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Terminowość

Spłata kredytów i innych zobowiązań na czas nie jest Twoją mocną stroną, a Twoja historia kredytowa pozostawia pod tym kątem wiele do życzenia? Pomożemy!

Na czym polega gwarancja BGK?

Gwarancja BGK stanowi zabezpieczenie w sytuacji braku terminowej spłaty kredytu zgodnie z zawartą umową. Dzięki niej bank ma pewność, że zobowiązania zostaną uregulowane przez kredytobiorcę lub udzielającego gwarancji (tzw. gwaranta), gdyby okazało się, że kredytobiorca sam nie może dokonać spłaty.

Gwarancja BGK to zabezpieczenie 80% wartości kredytu dla firm. Zapewnia redukcję kosztów kredytu i zwiększa zdolność kredytową klienta. Dzięki niej łatwiej uzyskasz pozytywną decyzję banku.